Присоединяйтесь к нам —

(048) 718-34-01 , (073) 269-83-07

В дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг» стартує акція «i10 для Леді»

6 Марта 2019

Стукіт підборів. Жіночність та елегантність в кожному русі. Неповторна чарівність та вишуканий шарм. Їй варто тільки відкрити двері – а він уже готовий виконати будь-який її каприз. Сучасний Hyundai i10 – це автомобіль, який любить, піклується і розкриває внутрішній потенціал жінки. Зараз вона може керувати цілим світом. Щастя, коли вона за кермом.

Любі жінки, компанія «Богдан-Авто Холдинг» надає унікальну можливість для індивідуалізації Вашого стилю. В рамках акції «i10 для Lady» Ви зможете придбати Hyundai i10 в оригінальному оформленні, якого не було раніше. На вибір прекрасних пані представлено 3 модних образи:

  • ніжний "I am beautiful";
  • сексуальний "Lady in Red";
  • сміливий "Miss Innovation".

 

Образ №1. "I am beautiful"

З i10 так просто бути досконалою! Тема «I am beautiful» була створена для того, щоб підкреслити Вашу жіночність і красу.

"Я – найгарніша. Ніжна, мила, чарівна – моя посмішка випромінює світло і уособлює красу квітів. Флористичні мотиви підкреслюють мою яскраву індивідуальність і передають весняний настрій та любов до життя. Я неповторна в своїх мріях і бажаннях. Всього пару елегантних акцентів на білому – і Весь світ у моїх ніг.»

 

1 1

Образ №2. "Lady in Red"

З i10 так просто виглядати приголомшливо! Тема «Lady in Red» обіграє пристрасні нотки Вашої душі.

«Дивовижна сила тяжіння. Чарівні атоми кохання. Такі наївні серця шанувальників. Елегантний поворот керма і позаду залишається тільки шлейф моїх парфумів. І ні краплі надії для закоханого чоловіка. Абстрактна геометрія кохання на червоному надає мені чуттєвість і магнетичну привабливість. У цьому образі – я неперевершена!»

2

Образ №3. "Miss Innovation"

З i10 так просто бути №1! Тема «Miss Innovation» подарує Вашому образу яскравий інноваційний стиль. Не бійтеся експериментувати! Будьте оригінальною!

«Сила інновацій захоплює мене. Я сучасна, впевнена в собі жінка, яка невпинно працює над собою і не боїться сміливих експериментів. Футуристичні акценти на яскраво-помаранчевому були створені для того, щоб підкреслити авангардні сторони мого характеру. Бути першою – моє покликання. Незалежно від обставин – я завжди на висоті.»

3 2© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг