Присоединяйтесь к нам —

(048) 718-34-01 , (067) 556-14-88

ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK

22 Июня 2016

News od fashion 1

Не знаєте чим зайняти себе в найближчі вихідні 25-27 червня ?! - Відвідайте ювілейний десятий сезон ODESSA HOLIDAY FASHION WEEK, в рамках заходу Ви зможете протестувати інноваційну і граціозну Нову Hyundai Sonata представлену офіційним дилером Hyundai "Богдан-Авто Одеса".

Хочемо зазначити, що Нова Hyundai Sonata стала офіційним автомобілем для VIP - гостей модного заходу в цьому році.
Новий легендарний седан було обрано як кращий перевізник почесних відвідувачів, не випадково. Вишуканий і елегантний автомобіль, виконаний відповідно до дизайнерської концепції бренду - Fluidic Sculpture 2.0 - повністю відповідає високому статусу події, адже його величність відчувається буквально у всьому - від респектабельного зовнішнього вигляду до розкішного інтер'єру.

News od fashion 2

Знаменитості гідно зможуть оцінити лейтмотив преміального автомобіля, над створенням якого працював сам Пітер Шрайер, визнаний геній автомобільної моди. «Внутрішня сила» Нової Hyundai Sonata - це художнє втілення цілеспрямованості і витонченості, що підкреслює високу якість і статус.
Чекаємо Вас на Odessa Holiday Fashion Week і нагадуємо, що кожен зможе пройти тест-драйв Нової Hyundai Sonata, отримати незабутні враження і відчути себе зіркою fashion-індустрії.
Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Zotye, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан. Офіційний сайт мережі http://bogdanauto.com.ua, інфолінія 0 800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і Youtube.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг